HAKKIMIZDA 
 
  “Kaleli” ' nin dürüstlük ve karşılıklı güven anlayışlı temelleri 1968 yılında Bursa’nın en eski çarşılarından Tuzpazarı’nda Mehmet Reşat Kaleli tarafından “Beş Kardeşler Bakkaliyesi” adı altında atıldı. Ticaretin gerekliliklerini yerine getirmesini iyi bilen “Kaleli” kısa zamanda müşterilerinin güvenini kazanmayı başardı.
    Gıda faaliyetlerinin akabinde, Mehmet Reşat Kaleli’nin çocukları “Numan Kaleli ve Kardeşleri Kol. Şti.” adı altında inşaat ve inşaat malzemeleri sektörüne girmiş ve Bursa’da öncü bir marka haline gelmiştir. 2005 yılında 3.kuşak olarak unvanını “Mehmet Hakan Kaleli Tekstil Gıda İnşaat San.ve Tic. Ltd.Şti.” adı altında güncelleyip ticari faaliyetlerine devam etmiştir. 
    Firmamız, 2012 yılına kadar Tekstil sektöründe de Sim İplik konusunda kendisini geliştirmiş ve Türkiye’deki birçok üreticinin toptancılığı haricinde, yurt dışından almış olduğu mümessillikler ile birlikte sektördeki yerini daha da güçlendirmiştir.2012 yılında "Beyzade Zeytinyağı" markası adı altında dünyanın çeşitli ülkelerine zeytinyağı ihraç etmeye başlamıştır.Yurt dışı ihracatlarının yanı sıra yurt içinde de 2017 yılında Bursa'nın en eski çarşılarından Tuzpazarı’nda ürün çeşitliliğini arttırma yoluna giderek Kaleli bünyesi altında “Kaleli Gurme” ismiyle yerini almıştır.
   Firmamız, 2018 yılının son periyodunda geniş bir yelpazede uzun yıllar satışını yaptığı inşaat malzemeleri alanındaki tecrübe ve bilgi birikimiyle  online satış pazarına girme kararı almış ve Nalbur Baba'yı sizlerle buluşturmak için çalışmalara başlamıştır. " Kaliteyi uygun fiyata müşteriyle buluşturmak" amacını benimsemiş ekibimizin çalışmaları sonucunda www.nalburbaba.com hizmete girmiştir. Sitemizdeki tüm ürünleri stoklarımızdan sizlere hızlı bir şekilde teslim edip , Nalbur ürünü satın almak istediğinizde kalite,fiyat,hız ve memnuniyet konusunda aklınıza ilk gelecek site olma hedefiyle çalışmaya devam ediyoruz.